Oferte
SERVICE

service

Contacteaza-ne
0232 253 701

telefon
Oferta RabIa Logan Iunie NISSAN LIVE EXPERIENCE IASISuper Ofertele Verii CaremilNissan Qashqai RablaNissan Micra RablaNissan Juke RablaLiberteTwo

Contact

Caremil Impex                                   
Iasi, Valea Lupului DN28                  
Tel : 0232 25 37 01                                                         
Fax: 0232 25 37 00
E-mail: office@caremil.ro

PROGRAM
Vanzari: Luni – Vineri: 8:30 – 18:00. Sambata: 8:30 – 14:00 
Service: Luni – Vineri: 8:30 – 17:00. Sambata: Inchis

DACIA                                                  NISSAN

Vanzari - 0729 292 297                    Vanzari  - 0727 789 715
Service - 0729 292 350                    Service - 0729 292 292

RENAULT
                                            ORICE MARCA
Service - 0729 292 292                    Service - 0729 292 299
 
Caroserie/ Tinichigerie                    ITP
Receptie - 0727 789 713                 Programari - 0731 212 938

DACIA  

Echipa Vanzari:

 Lucian Damian– Director Vanzari

 Tel: 0729.292.297

 E-mail:lucian.damian@caremil.ro

 

 Cristian Turcu– Consilier Vanzari 

 Tel: 0727.789.714

 E-mail:cristian.turcu@caremil.ro

 

  Adrian Alungulesei–Consilier Vanzari

  Tel: 0730.230.068

  E-mail:adrian.alungulesei@caremil.ro

 

  Adrian Bunea– Consilier Vanzari

  Tel: 0723.108.218

  E-mail:adrian.bunea@caremil.ro

 

  Andreea Caraiman– Asistent Comercial

  Tel: 0723.108.220

  E-mail: asistent.comercial@caremil.ro

 

Echipa Service:     

  Iulia Salda– Relatii clienti

  Tel: 0729 292 350

  E-mail: receptie.dacia@caremil.ro

 

   Daniel Eftimie – Consilier Service

  Tel:0733.667.225

  E-mail: receptie.dacia@caremil.ro

 

   Vlad Caraiman – Receptie Service

  Tel:0232.253.701

  E-mail: receptie.dacia@caremil.ro

 

NISSAN

Echipa Vanzari:

  Alexandru Brodoceanu-Coordonator Vanzari

  Tel:0727.789.715

  E-mail:alexandru.brodoceanu@caremil.ro

 

 

  Andrei Podaru– Consilier Vanzari

  Tel: 0731.900.291

  E-mail:andrei.podaru@caremil.ro

 
 
SC CAREMIL IMPEX  SRL
J22/301/1996
RO 5243094
Sediul social: Iasi, Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, nr. 10, DN 28, Judetul Iasi

Blog & Noutati

Vrei sa cumperi?

Dacia

Dacia Bine ai venit in universul Dacia!
facebook

Nissan

Dacia Bine ai venit in universul Nissan!
facebook

Vehicule de ocazie

Dacia Masini rulate pe care te poti baza!
facebook

Vrei sa repari?

formular programare Programează-te pe rampă!
Simplu si sigur. Completeaza si trimite formularul de programare la service.

Promotii Service