Oferte
SERVICE

service

Contacteaza-ne
0232 253 701

telefon
Noul QashqaiPromotie de toamna Duster SL PlusOferta la Indemana octombrierenault service 5+dacia +5

Contact

 

Caremil Impex                                   
Iasi, Valea Lupului DN28                  
Tel/Fax : 0232 933                                                         
E-mail: office@caremil.ro

 

PROGRAM

Vanzari: Luni – Vineri: 8:30 – 17:00. Sambata: 8:30 – 14:00 
Service: Luni – Vineri: 8:30 – 17:00. Sambata: Inchis

 

DACIA                                                  NISSAN

Vanzari - 0729 292 297                    Vanzari  - 0733 667 226
Service - 0729 292 350                    Service - 0729 292 292

RENAULT
                                           ORICE MARCA
Service - 0729 292 292                    Service - 0729 292 350 
 
ITP
Programari - 0731 212 938
 
Caroserie/ Tinichigerie Multimarca
 
 
 Dragos Duman -  Receptie    
 Tel:  0724.247.778    
 Email: dragos.duman@caremil.ro           

 Liviu Bârghișan - Consilier Recepție          

 Tel: 0727.789.713

 Email: recepție.caroserii@caremil.ro

 

DACIA  

Echipa Vanzari:

 Lucian Damian– Director Vânzări

 Tel: 0729.292.297

 E-mail: lucian.damian@caremil.ro

 

 Cristian Turcu– Consilier Vânzări 

 Tel: 0727.789.714

 E-mail: cristian.turcu@caremil.ro

 

 Adrian Alungulesei–Consilier Vânzări

 Tel: 0730.230.068

 E-mail: adrian.alungulesei@caremil.ro

 

 

  Adrian Bunea– Șef Vânzări

  Tel: 0723.108.218

  E-mail: adrian.bunea@caremil.ro

 


 

Alexandru Mihai Dumitriu - consilier Vânzări

Tel.: 0727 345 162

E-mail: alexandru.dumitriu@caremil.ro
 

 

 Atunci când dorești să-ți dezvolți parcul auto, colegul nostru, Bogdan Simion - Key Account Manager este pregătit să vină în orice moment la sediul firmei tale, pentru a-ți prezenta o ofertă personalizată. Îți va oferi tot sprijinul de care ai nevoie la cumpărarea modelelor din oferta curentă Dacia, în conditii financiare atractive și cu servicii post-vânzare adaptate nevoilor afacerii tale

Bogdan Simion - Key Account Manager, Tel.: 0723 108 252;  E-mail: bogdan.simion@caremil.ro
 

Echipa Service:     

  Iulia Salda– Relatii clienți

  Tel: 0729 292 350

  E-mail: receptie.dacia@caremil.ro


   Daniel Eftimie – Consilier Service

  Tel: 0726.167.906

  E-mail: receptie.dacia@caremil.ro


 

   Vlad Caraiman – Recepție Service

  Tel: 0733.667.225

  E-mail: receptie.dacia@caremil.ro


 

  Tomiță Bodron  - Recepție Service

 Tel: 0730.230.063
 
  Emailreceptie.dacia@caremil.ro

 

NISSAN

Echipa Vânzări:

  Alexandru Brodoceanu - Șef Vânzări

  Tel:0733.667.226

  E-mail: alexandru.brodoceanu@caremil.ro

 

  Andrei Podaru– Consilier Vânzări

  Tel: 0731.900.291

  E-mail: andrei.podaru@caremil.ro

 
 
 
  Sabina Caraiman– Consilier Vânzări

  Tel: 0727.789.716

  E-mail: sabina.caraiman@caremil.ro

 
 
Service:
 
 Bogdan Ursache - Recepție Service
 
 Tel: 0730.711.942
 
 E-mail: receptie.nissan@caremil.ro
 
 
 
 
 
 
 
SC CAREMIL IMPEX  SRL
J22/301/1996
RO 5243094
Sediul social: Iasi, Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, nr. 10, DN 28, Judetul Iasi

Blog & Noutati

Descoperă noul Nissan QASHQAI

Descoperă noul Nissan QASHQAI și oferta specială de lansare. Înscrie-te la test drive, vino la Caremil - dealer autorizat Nissan si bucură-te de o experiență captivantă. 

... vezi detalii

Vrei sa cumperi?

Dacia

Dacia Bine ai venit in universul Dacia!
facebook

Nissan

Dacia Bine ai venit in universul Nissan!
facebook

Vehicule de ocazie

Dacia Masini rulate pe care te poti baza!
facebook

Vrei sa repari?

formular programare Programează-te pe rampă!
Simplu si sigur. Completeaza si trimite formularul de programare la service.

Promotii Service