Oferte
SERVICE

service

Contacteaza-ne
0232 253 701

telefon
prerabla 2017 daciaRabla 2017  NissanOferta la Indemanadacia +5NISSAN SERVICE - Verificare de primavara

Contact

 

Caremil Impex                                   
Iasi, Valea Lupului DN28                  
Tel/Fax : 0232 933                                                         
E-mail: office@caremil.ro

 

PROGRAM

Vanzari: Luni – Vineri: 8:30 – 18:00. Sambata: 8:30 – 14:00 
Service: Luni – Vineri: 8:30 – 17:00. Sambata: Inchis

 

DACIA                                                  NISSAN

Vanzari - 0729 292 297                    Vanzari  - 0733 667 226
Service - 0729 292 350                    Service - 0729 292 292

RENAULT
                                           ORICE MARCA
Service - 0729 292 292                    Service - 0729 292 350 
 
ITP
Programari - 0731 212 938
 
Caroserie/ Tinichigerie Multimarca
 
 
 Dragos Duman -  Receptie    
 Tel:  0724.247.778    
 Email: dragos.duman@caremil.ro           

 Liviu Bârghișan - Consilier Recepție          

 Tel: 0727.789.713

 Email: recepție.caroserii@caremil.ro

 

DACIA  

Echipa Vanzari:

 Lucian Damian– Director Vanzari

 Tel: 0729.292.297

 E-mail:lucian.damian@caremil.ro

 

 Cristian Turcu– Consilier Vanzari 

 Tel: 0727.789.714

 E-mail:cristian.turcu@caremil.ro

 

 Adrian Alungulesei–Consilier Vanzari

 Tel: 0730.230.068

 E-mail:adrian.alungulesei@caremil.ro

 

 

  Adrian Bunea– Consilier Vanzari

  Tel: 0723.108.218

  E-mail:adrian.bunea@caremil.ro

 

 

 Eduard Melinte - Consilier Vanzari

 Tel.: 0723.108.252

 E-mail: eduard.melinte@caremil.ro

 

Echipa Service:     

  Iulia Salda– Relatii clienti

  Tel: 0729 292 350

  E-mail: receptie.dacia@caremil.ro

 

   Daniel Eftimie – Consilier Service

  Tel: 0726.167.906

  E-mail: receptie.dacia@caremil.ro

 

 

   Vlad Caraiman – Receptie Service

  Tel: 0733.667.225

  E-mail: receptie.dacia@caremil.ro

 

 

  Tomita Bodron  - Receptie Service

 Tel: 0730.230.063
 
  Email: receptie.dacia@caremil.ro

 

NISSAN

Echipa Vanzari:

  Alexandru Brodoceanu-Coordonator Vanzari

  Tel:0733.667.226

  E-mail:alexandru.brodoceanu@caremil.ro

 

  Andrei Podaru– Consilier Vanzari

  Tel: 0731.900.291

  E-mail:andrei.podaru@caremil.ro

 
 
 
 
  Marius Ștefanache– Consilier Vanzari

  Tel: 0727.789.716

  E-mail: marius.stefanache@caremil.ro

 
 
Service:
 
 Bogdan Ursache - Receptie Service
 
 Tel: 0730.711.942
 
 E-mail: receptie.nissan@caremil.ro
 
 
 
 
 
 
 
SC CAREMIL IMPEX  SRL
J22/301/1996
RO 5243094
Sediul social: Iasi, Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, nr. 10, DN 28, Judetul Iasi

Blog & Noutati

Ofertă imbatabilă prin Programul RABLA 2017

Prin Programul RABLA 2017, DACIA îți propune o serie limitată, destinată exclusiv clienților persoane fizice, excelentă prin raportul dintre prețul de achiziție și pachetul de echipamente oferit dublată de o ofertă exclusivă – “5 ANI FĂRĂ GRIJI”! 

Pentru ca românii vor mai mult!

... vezi detalii

Vrei sa cumperi?

Dacia

Dacia Bine ai venit in universul Dacia!
facebook

Nissan

Dacia Bine ai venit in universul Nissan!
facebook

Vehicule de ocazie

Dacia Masini rulate pe care te poti baza!
facebook

Vrei sa repari?

formular programare Programează-te pe rampă!
Simplu si sigur. Completeaza si trimite formularul de programare la service.

Promotii Service